CENA Ď 2023

V celostátním kole 23. ročníku “Cenu Ď 2023” vyhrál SDH Praha – Újezd, který byl zastoupen starostou panem Václavem Drahorádem. Cenu dnes osobně převzal pan starosta na Nové scéně Národního divadla. 

Podporovaným projektem je Dětský Domov Kašperské Hory. Jde o trvalou spolupráci od podzimu 2022, aktivity pro děti, motivace a sponzorství pro jednoho chlapce, aktivity pro děti z DD v rámci dětského dne a sportovního dne Městské části Praha-Újezd.

NOMINACE DĚTSKÉHO DOMOVA:

Parta dobrovolných hasičů z Prahy – Újezd, navázala spolupráci s naším domovem díky jednomu malému táborníkovi z DD, který si je v létě na táboře našel a už nepustil. Hasiči z Prahy – Újezda dělají pro náš domov samé dobré skutky. Myslí tak na naše děti, které mají svou cestu životem o něco komplikovanější. Kromě říjnové návštěvy u nás v DD a ukázky hasičské techniky a hašení, zorganizovali u nich „doma“ během Halloweenu tombolu, jejíž výtěžek poslali našemu dětskému domovu. Krom finanční pomoci, která je pro nás důležitá, zahrnují nás a především naše děti i dalšími věcnými dary. V červnu nás pozvali k nim na dětský den a sportovní den, který organizovali a starali se o naše děti úplně parádně. Moc jim děkujeme!